I čarodějnice a čarodějové rádi soutěží

Nejen v magii a vaření lektvarů, ale i v řadě jiných disciplín. Připravili jsme proto pro ně i pro ostatní návštěvníky soutěží hned několik  - Čaroděj a čarodějnice roku, závody na kolech, koloběžkách, bruslích i odrážedlech Čarodějnice na kolečkách a soutěže pro nejmenší. Novinkou pro rok 2018 budou nové soutěžní kategorie: Čarodějná rodinka roku, Čarodějný mazlíček roku a další.

Kdo si s námi zahraje, může vyhrát spousty dárků!

 

ČARODĚJ A ČARODĚJNICE ROKU

Milé dámy, slečny, paní, babičky a taktéž milí chlapci, kluci, pánové a dědečkové!

Trápí vás nějaká vada na kráse? Máte na nose nebo na tváři bradavici? Svůj poctivě vypěstovaný hrb schováváte pod tlusté svetry? Svými ročepýřenými vlasy byste mohli konkurovat Hermioně nebo Harry Potterovi? Váš hábit je už trochu po sezóně? Letos máte možnost zazářit v soutěži Čaroděj a čarodějnice roku!

Také na letošním ročníku Čarodějnic na Ladronce budeme volit tu nejlepší, nejšikovnější a nejpůsobivější čarodějnici a čaroděje!

Výherci, výherkyně, výherčata ... těšte se na hodnotné ceny!

Čarodějem a čarodějnicí roku se můžeš stát i ty!!! Co pro to máš udělat?

  • namaskovat si co nejčarodějnicky obličej, vzít si co nejčarodějnický převlek a procvičit si létání na koštěti (to umí přece každé malé čaro-dítě
  • Do volby Čaroděj a Čarodějka roku se mohou přihlásit pouze účastníci, kteří přijdou namaskováni jako čarodějná bytost - s namalovaným obličejem, čarodějným účesem, nebo alespoň nějakou částí oblečení připomínající čarodějný oděv.  Kritériem přijetí je co největší přeměna v čarodějnou bytost a počet přihlášených není omezen.

 

ČARODĚJNÝ MAZLÍČEK ROKU

Máte ho doma, milujete ho, je to váš drobeček, ale venčíte za měsíčku, protože se ho okolní svět bojí? Skvěle! Třeba zrovna váš mazlíček vyhraje soutěž ČARODĚJNÝ MAZLÍČEK ROKU. Čtyřnohý, dvounohý, několikanohý, beznohý ... mazlíček, kterého svět neviděl?! Soutěžit může každý, vaší kreativitě se meze nekladou. Pokud máte doma jen obyčejného psa, pomůže převlek, aby se mezi ostatními stvůrami cítil komfortně.

 

ČARODĚJNÁ RODINKA ROKU

Máte příbuzné, za které se stydíte? Nevadí, v naší soutěži to může být výhodou. Oprašte dědečka, zavolejte nezvěstnému strýčkovi, nacpěte do kufru siamská dvojčata a přileťte soutěžit ve výjimečnosti s dalšími rodinami o titul ČARODĚJNÁ RODINKA ROKU. 

 

ČARODĚJNICE NA KOLEČKÁCH

Jedna z našich nejoblíbenějších soutěží na Čarodějnicích na Ladronce! 

  • Závodníci se zaregistrují u in-line dráhy ve stránku        
  • Soutěží se ve slalomové jízdě na bruslích, kole nebo na koloběžce
  • Počet soutěžících není omezený a každý může soutěžit ve všech disciplínách (kolo, koloběžka, brusle)
  • Účastník musí úspěšně projet slalomem
  • Hodnotí se nejlepší dosažený čas a bezchybnost jízdy
  • Výherce musí být přítomný u vyhlašování výsledků 
  • V případě nepřítomnosti se pro bližší informace ptejte na Infostánku Prahy 6

 

SOUTĚŽE PRO NEJMENŠÍ

I TI NEJMENŠÍ MOHOU VYHRÁT PĚKNÉ CENY!

Na Ladronce nebudou chybět ani tradiční soutěže pro nejmenší. Skok v pytli, hod na cíl, běh na čas. Vše ovšem po čarodějnicku. A o kouzelné ceny!

Mediální partneři