I čarodějnice a čarodějové rádi soutěží

Nejen v magii a vaření lektvarů, ale i v řadě jiných disciplín. Připravili jsme proto pro ně i pro ostatní návštěvníky soutěží hned několik  - Čaroděj a čarodějnice roku, závody na kolech, koloběžkách, bruslích i odrážedlech Čarodějnice na kolečkách a soutěže pro nejmenší. Novinkou pro rok 2018 budou nové soutěžní kategorie: Čarodějná rodinka roku, Čarodějný mazlíček roku a další.

O čarokráse v několika kategoriích rozhodne porota ve složení: zpěvák David Stypka, kouzelník Martin Kellman, paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice Jiří Ježek a radní Prahy 6. Soutěžit se bude o hodnotné a kouzelné ceny, například o mobilní telefon Honor A6, klobouk od tradičního českého výrobce klobouků TONAK, obojky a doplňky pro domácí mazlíčky od firmy HUNTER, interaktivní výlety od firmy TRIPPER a mnoho dalších.

 

Kdo si s námi zahraje, může vyhrát spousty dárků!

 

ČARODĚJ A ČARODĚJNICE ROKU

Milé dámy, slečny, paní, babičky a taktéž milí chlapci, kluci, pánové a dědečkové!

Trápí vás nějaká vada na kráse? Máte na nose nebo na tváři bradavici? Svůj poctivě vypěstovaný hrb schováváte pod tlusté svetry? Svými ročepýřenými vlasy byste mohli konkurovat Hermioně nebo Harry Potterovi? Váš hábit je už trochu po sezóně? Letos máte možnost zazářit v soutěži Čaroděj a čarodějnice roku!

Také na letošním ročníku Čarodějnic na Ladronce budeme volit tu nejlepší, nejšikovnější a nejpůsobivější čarodějnici a čaroděje!

Výherci, výherkyně, výherčata ... těšte se na hodnotné ceny!

Čarodějem a čarodějnicí roku se můžeš stát i ty!!! Co pro to máš udělat?

  • namaskovat si co nejčarodějnicky obličej, vzít si co nejčarodějnický převlek a procvičit si létání na koštěti (to umí přece každé malé čaro-dítě
  • Do volby Čaroděj a Čarodějka roku se mohou přihlásit pouze účastníci, kteří přijdou namaskováni jako čarodějná bytost - s namalovaným obličejem, čarodějným účesem, nebo alespoň nějakou částí oblečení připomínající čarodějný oděv.  Kritériem přijetí je co největší přeměna v čarodějnou bytost a počet přihlášených není omezen.

 

Důležité časy a místa konání

Registrace (focení): 14:00 – 17:20 / Infostánek MČ Praha 6 - oba stánky + focení FOTO ŠKODA stan

Výběr do finále: 17:20 - 17:30

Finálové kolo: 17:40 - 18:10 / hlavní pódium

Vyhlášení výherců: 18:10 - 18:25 / hlavní pódium

 

Popis soutěže (registrace)

Do volby Čaroděj a Čarodějka roku se mohou přihlašovat pouze účastníci, kteří přijdou přestrojení jako čarodějná bytost - s namalovaným obličejem, čarodějným účesem nebo alespoň nějakou částí oblečení připomínající čarodějný oděv. Počet soutěžících není omezený, registrace probíhá u obou Infostánků. Při registraci obdrží každý soutěžící pořadové číslo, které si připevní na viditelné místo oděvu, soutěžící při registraci seznámíme s pravidly soutěže.

Místo konání soutěže: soutěž se koná v prostoru přímo před pódiem a na pódiu

Průběh soutěže: celou soutěž budou tvořit dvě kola:

1.kolo soutěže - 14:00 –17:20 - Infostánek MČ Praha 6 + FOTO ŠKODA

- Proběhne hned u zápisu, který proběhne na Infostánku

- Každý dostane soutěžní číslo a bude přidělený do jedné ze tří kategorií

- Po registraci bude každý vyfocený na koštěti u fotostánku , který bude v blízkosti hlavního pódia

- Na základě fotografií užší porota vybere finalisty do každé kategori

 

2. kolo soutěže - 17:40 - 18:10

Postupující finalisté jsou moderátory vyzváni na pódium (5 z každé kategorie - počet finalistů ještě upřesní porota dle počtu zúčastněných), kde se před porotou odehraje finálové kolo soutěže. Soutěžící mají před porotou několikasekundový výstup, podle kategorií to bude: rozhovor, zaklínadlo, přelet nad minihranicí. Kategorie nejmenších bude vystupovat jako poslední.

Vyhlášení výsledků: 18:15 / hlavní pódium

Vítězové jednotlivých kategorií budou postupně zváni na pódium, kde jim budou předány hodnotné ceny

Každá kategorie má 3 stupně vítězů:

Kategorie:

U registrace hostesky rozdělí soutěžící do tří kategorií, a to podle výšky nebo věku. Danou výšku a věk určí čarodějnické koště, tzn.:

  1. kategorie: ti, co jsou menší, než koště - POTĚR
  • 2. kolo - úkol na pódiu: přeskočit dřevěnou hraničku
  1. kategorie: ti, co jsou vetší, než koště - JUNIOR
  • 2. kolo - úkol na pódiu: přednést čarodějné zaklínadlo
  1. kategorie: ti, co jsou starší 18 let – SENIOR
  • 2. kolo - úkol na pódiu: krátký rozhovor s moderátory

 

ČARODĚJNÝ MAZLÍČEK ROKU

Máte ho doma, milujete ho, je to váš drobeček, ale venčíte za měsíčku, protože se ho okolní svět bojí? Skvěle! Třeba zrovna váš mazlíček vyhraje soutěž ČARODĚJNÝ MAZLÍČEK ROKU. Čtyřnohý, dvounohý, několikanohý, beznohý ... mazlíček, kterého svět neviděl?! Soutěžit může každý, vaší kreativitě se meze nekladou. Pokud máte doma jen obyčejného psa, pomůže převlek, aby se mezi ostatními stvůrami cítil komfortně. 

Důležité časy a místa konání

Průběh soutěže: 14:15 - 17:00 / Infostánek MČ Praha 6 - oba stánky + focení FOTO ŠKODA stan

Vyhlášení výsledků: 18:10 - 18:25 / hlavní pódium

Popis a pravidla soutěže:

Soutěž v čaro-kráse zaměřená na domácí mazlíčky (především ty čtyřnohé). Do soutěže může být pouze přihlášen opravdový čarodějný tvor, jeho imitace, nebo běžný ale čarovně nastrojený domácí mazlíček - pes. V rámci prvního kola se zaregistruje majitel svého mazlíčka u jednoho z infostánku MČ Praha 6 a obdrží pořadové číslo, poté bude nafocen ve Foto Škoda stánku. Porota / produkční tým vybere na základě fotek prvních 3-5 (podle účasti) kouzelných tvorů. Vybraní budou pozváni na pódium, kde porota vybere výherce. Soutěží se o hmotné ceny, které ocení především (váš) psí mazlíček. 

Za výhry děkujeme firmě HUNTER.

 

 

ČARODĚJNÁ RODINKA ROKU

Máte příbuzné, za které se stydíte? Nevadí, v naší soutěži to může být výhodou. Oprašte dědečka, zavolejte nezvěstnému strýčkovi, nacpěte do kufru siamská dvojčata a přileťte soutěžit ve výjimečnosti s dalšími rodinami o titul ČARODĚJNÁ RODINKA ROKU (minimální počet členů: 3).

Důležité časy a místa konání

Průběh soutěže: 14:15 - 17:00 / Infostánek MČ Praha 6 - oba stánky + focení FOTO ŠKODA stan

Vyhlášení výsledků: 18:10 - 18:25 / hlavní pódium

Popis a pravidla soutěže:

ČARODĚJNÁ RODINKA ROKU je skupinová soutěž v „kráse“. Skupina musí mít minimálně 3 členy považující se za rodinku. Do soutěže se mohou přihlásit pouze účastníci, kteří přijdou namaskovaní jako čarodějné bytosti - s namalovaným obličejem, čarodějným účesem nebo alespoň nějakou částí oblečení připomínající čarodějný oděv. Kreativitě se meze nekladou!

V rámci prvního kola se celá čarodějná rodinka zaregistruje u jednoho z infostánku MČ Praha 6 a obdrží pořadové číslo, poté bude nafocena (Foto Škoda) .

Porota vybere na základě fotek 3 favority. Vybraní budou pozváni na pódium, kde porota vybere jednoho výherce. Vítězná rodinka obdrží balíček hmotných cen.

 

Pro vítěze je připravená atraktivní cena - smartphone Honor 6A. Model Honor 6A je skvělou volbou z hlediska poměru ceny a výkonu. 5" telefon potěší kovovými zády a osmijádrovým procesorem Snapdragon 430. Výkon zajišťuje 2GB operační paměť doplněná 16GB pamětí interní. Baterie s kapacitou 3020 mAh vydrží nabitá i více než dva dny. Hlavní 13MPx fotoparát doplňuje 5MPx selfie camera. Více na www.honor6a.cz

 

ČARODĚJNICE NA KOLEČKÁCH

Tradiční závod ve slalomové jízdě na bruslích, kole, koloběžce, nebo odrážedle pro větší, malé i menší.

Důležité časy a místa konání

Zahájení závodů: 14:00 / In-line dráha, překážková dráha na trávě

Průběh závodů: 14:00 - 17:00 / In-line dráha, překážková dráha na trávě

Vyhlášení výsledků: 17:15 / pódium: Kouzelná zóna DDM  Hl. m. Prahy

Závodníci se zaregistrují u in-line dráhy ve stránku  Sport-Kids       

Registrace bude probíhat: od 14:00 do 16:30

Závody budou probíhat: od 14:00 do 17:00

Popis soutěže: Soutěží se ve slalomové jízdě na bruslích, kole nebo na koloběžce, odrážedle

Počet soutěžících není omezený a každý může soutěžit ve všech disciplínách (kolo, koloběžka, brusle, odrážedlo). Účastník musí úspěšně projet slalomem či překážkovou dráhou. Hodnotí se nejlepší dosažený čas.

Vyhlášení: výherce musí být přítomný u vyhlašování výsledků v 17:15 na pódiu Kouzelné zóny DDM Hl. m. Prahy. V každé kategorii vyhrává ceny pouze první místo. Soutěží se o hmotné ceny.

Místo konání soutěže: Soutěž se koná v prostoru in-line dráhy a na přilehlé travnaté ploše, po pravé straně při pohledu na pódium

Kategorie - podle věku:

  1. kategorie: do 7 let (včetně) – JUNIOR
  2. kategorie: od 7 let – SENIOR

Kategorie - podle druhu:

koloběžka (závod probíhá na in-line dráze)

brusle (závod probíhá na in-line dráze)

odrážedlo (překážková dráha na trávě vedle in-line dráhy)

kolo (překážková dráha na trávě vedle in-line dráhy)

Děkujeme firmě SPORT-KIDS za realizaci závodu.

 

ČARODĚJNICKÝ KLOBOUK ROKU

Mluvící, křivý, velký, malý, děsivý, roztomilý…Kokrhel, širák, kastrol, hučka, klóbrc… Na hlavu s ním! Třeba vám vyhraje titul ČARODĚJNICKÝ KLOBOUK ROKU. Nová soutěž, kterou si vybrali sami návštěvníci, hlasováním na sociálních sítích.

Důležité časy a místa konání

 Průběh soutěže: 14:15 - 17:00 / Infostánek MČ Praha 6 - oba stany + focení FOTO ŠKODA stan

Vyhlášení výsledků: 18:10 - 18:25 / hlavní pódium

 Popis a pravidla soutěže:

 ČARODĚJNÝ KLOBOUK ROKU je soutěž o nejzajímavější a nejkouzelnější klobouk. Do soutěže se mohou přihlásit pouze ti, kteří přijdou s (kouzelným) kloboukem, nebo jinou atraktivní pokrývkou hlavy připomínající klobouk. Kreativitě se meze nekladou!

V rámci prvního kola se soutěžící registruje u jednoho z infostánků MČ Praha 6 a obdrží pořadové číslo, poté bude i s kloboukem nafocen (stánek Foto Škoda). Porota / produkční tým vybere na základě fotek 3 favority. Vybraní budou pozváni na pódium, kde porota vybere jednoho výherce. Soutěží se o hmotné ceny.

Děkujeme českému výrobci klobouků TONAK za výhru do soutěže.

   

SOUTĚŽE PRO NEJMENŠÍ

I TI NEJMENŠÍ MOHOU VYHRÁT PĚKNÉ CENY!

Na Ladronce nebudou chybět ani tradiční soutěže pro nejmenší. Skok v pytli, hod na cíl, běh na čas. Vše ovšem po čarodějnicku. A o kouzelné ceny!

Mediální partneři