Koncerty

 HUDEBNÍ SMRŠŤ – v minulých letech na večerních koncertech vystoupily kapely jako např. Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, Niceland, Royalball, Žlutý pes, Jaroslav Uhlíř s kapelou, 100 C, Airfare, Hudba Praha, Clou, Vašek Koubek, Dolly Bus Band, Živé kvety, Krausberry, Milo, Laura a její Tygři, Děda Mládek Illegal Band či Dixieboys.

 

pokaždé to bylo skvělé, ani letos to nebude jinak...

Jaroslav Uhlíř

Jaroslav Uhlíř – po velkých ohlasech návštěvníků se opět vrací Jaroslav Uhlíř. Skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor v jedné osobě tak po čtyřech letech znovu vystoupí na pódiu ČARODĚJNIC NA LADRONCE.

 

 

 

 

Yellow Sisters

Yellow Sisters - vokální kapela Yellow Sisters připravila interaktivní koncert pro děti s písničkami z desky Zvěřinec. Veselé skladby o zvířátkách, dětech, potěší nejen děti svou hravostí, vtipem, vlídností a hlasovou kreativitou. Více informací zde: https://youtu.be/0QAfSWfpGEM

 

 

Tam Tam Batucada - struhující bubenická show, která na sebe rozhodně upoutá pozornost. V uplynulých letech byla tato formace součástí programů Český Lev. Více informací zde: https://youtu.be/OuYcneaX3eA

Tam Tam Batucada

 

Mr. Stranger - loňského vítěze soutěže studentských kapel z akce LADRONKAFEST - nejvěrším festivalu volného času ve střední Evropě. Příště může vyhrát třeba skupina z řad návštěvníků ČARODĚJNIC NA LADRONCE, stačí se jen přihlásit do soutěže podzimního LADRONKAFESTU.

 

Mediální partneři