Koncerty

 HUDEBNÍ SMRŠŤ – v minulých letech na večerních koncertech vystoupily kapely jako např. Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, Niceland, Royalball, Žlutý pes, Jaroslav Uhlíř s kapelou, 100 C, Airfare, Hudba Praha, Clou, Vašek Koubek, Dolly Bus Band, Živé kvety, Krausberry, Milo, Laura a její Tygři, Děda Mládek Illegal Band či Dixieboys. 

pokaždé to bylo skvělé, ani letos to nebude jinak...

 

David Stypka a Bandjeez - čerstvý držitel hudební ceny Anděl za rok 2017, dále získal výroční hudební cenu Legenda Nočního proudu coby Objev roku. Vydali dvě desky – Čaruj (2014) a neboj.(2017). Kapela odjela 30 úspěšných koncertů jako host kapely Jelen na jejich vyprodaném turné Vlčí srdce. V současné době hraje koncerty podzimní neboj. tour, na kterém se jako host objeví i zpěvačka Kateřina Marie Tichá s kapelou. Společně s Ewou Farnou natočil Stypka duet Dobré ráno, milá, který je v současné době čtvrtou nejhranější českou písní tuzemských rádií. Více informací najdete ZDE. Beat Sisters - čtyřčlenná kapela z Berouna vám naservíruje pořádný rock. Na podzim 2017 zvítězili v soutěži mladých studentských kapel. Těšte se na jejich energií nadupané vystoupení na letošních Čarodějnicích na Ladronce.  Ukázky jejich skladeb si poslechněte ZDE. A jak se Beat Sisters těší na svoje vystoupení na letošních Čarodějnicích na Ladronce? Mrkněte ZDE.

 

 

 

 

Klokain - tato pražská skupina to letos na Ladronce pořádně rozjede, hrají hudbu na pomezí popu a rocku. Co vás v podání Klokainu čeká? Ochutnávku jejich tvorby najdete zde, video z koncertu zde.

Jejich originální pozvánku na Čarodějnice na Ladronce a jejich koncert najdete ZDE.

 

 

 


 

 

 

Mediální partneři