kouzelnické vystoupení

Návštěvníci letošních ČARODĚJNIC NA LADRONCE se mohou těšit na vystoupení kouzelníka Jana Komberce na podiu a ukázky mikromagie, které předvede přímo v publiku.

Jan Komberec se kouzlům aktivně věnuje přes 14 let. Od roku 2005 je členem kouzelnického klubu KIM clubu Praha. Své dovednosti zdokonaluje studiem odborné literatury, pravidelným tréninkem na českých seminářích a především účastí na zahraničních konferencích či workshopech /Velká Británie – Blackpool, Itálie – St. Vincent, Rimini/. V roce 2014 úspěšně dokončil hereckou školu v Praze. O rok později se podílel jak herecky, tak produkčně ve hře Potmě v divadle v Řeznické. Má za sebou několik divadelních představení, ve kterých pomáhal vymýšlet kouzelnickou náplň /divadlo Reduta – Kuřačky a spasitelky, divadlo Na Jezerce – Saturnin/. Příležitostně natáčí reklamní spoty a účinkuje v seriálu Modrý kód. Ve svých kouzelnických představeních spojuje zábavu a umění v jeden nezapomenutelný zážitek.

Kouzelnické představení přímo pro děti - jedná se o interaktivní, hravé a moderní představení je určené jak pro děti, tak i jejich rodiče. Cílem představení je děti především rozveselit a aktivně zapojit do kouzlení. Stávají se kouzelníky či tvůrci magického a jedinečného zážitku plného barev, který jim utkví v paměti v podobě hezké vzpomínky. Video z jeho vystoupení najdete ZDE.

 

 

Mediální partneři