Pořadatel

logo

Organizátor

Partneři


      

        

      

         

          Mediální partneři

 

         Deník Metro logo

        
           


   

 

 

 

 


 

ČARODĚJNICE A ČARODĚJOVÉ
SE SLÉTAJÍ NA LADRONCE!

Slet Čarodějnic na Ladronce je tradiční akcí nejen
pro obyvatele Prahy 6, ale pro celé město i okolí. Naše čarodějnice patří každoročně mezi největší filipojakubské oslavy u nás! Nejen díky svému bohatému doprovodnému programu, ale hlavně díky nezapomenutelné přátelské atmosféře jsou také akcí nejnavštěvovanější.

Vstup na Čarodějnice na Ladronce a veškerý program jsou zdarma!

SOUTĚŽE

Miss čarodějnice, Čarodějnice na kolečkách, soutěž o nejhezčí vyrobenou čarodějnici, soutěže pro nejmenší...

KULTURA

Koncerty populárních kapel, DIVADELNÍ STAN, tanec, ohňostroj...

ČARODĚJNÉ SPECIALITY

Čarodějný salón/ dílna/ taneční škola/, drátkování...

PŘEDSTAVUJEME

Design City, stánky partnerů, opékání buřtů, kytaristé u ohňů, občerstvení...

Č Á R O A K T U A L I T Y

19.3. 2015

Čarodějové, už jste viděli workshopy?

Nově najdete na našem webu v této sekci workshopy pro nejmladší, mladé i starší čaroděje a čarodějnice. Podívejte se co vás čeká v parku Ladronka a klidně si udělejte i nějaký pěkný harmonogram návštěv jednotlivých stanovišť. Bylo by škoda něco přeletět bez povšimnut12.3. 2015

Tým Čarodějnic na Ladronce zdraví! Čarodějové, už jste viděli workshopy?

Takhle to vypadá, když máme poradu. Vzadu produkční Ondra něco ukazuje Vojtovi (ten velí celému čarodějnému týmu) v produkčním plánu. Ano, plán je skutečně tak velký :) Není to žádná sranda, připravit takovou akci. Snažíme se, aby byla co nejlepší!

Veru, ta je zjevně úplně vpředu, má na starosti PR a propagaci. Jirka v zeleném tričku komunikuje s partnery akce. A Mára, v pravém dolním  rohu, Mára na všechno dohlíží a stará se, aby bylo všechno v nejlepším pořádku :)


19.2. 2015

Přípravy letošního ročníku Čarodějnic na Ladronce začaly!

Už dáváme dohromady program, výtvarné dílny, zamýšlíme se nad novými soutěžemi, dokonce pracujeme na novém vizuálu akce! Hned vám povíme důležitou novinku pro letošní rok. Letos začínáme už v 10:30 a končíme ve 20:00. Pokud vás třeba napadá něco, co byste na Čarodějnicích vážně chtěli, teď je ta správná chvíle nám to říct. Využijte k tomu třeba Facebook akce.


12.5. 2014

Fotky z letošního ročníku jsou na webu!

Všimli jste si, že je tady na webu výběr fotek z letošního pálení? Více  jich postupně přibude na našem Facebooku.

2.5. 2014

Je po Čarodějnicích! Bylo to skvělé, děkujeme všem za účast!

Fotili jste? Točili? Nahrávejte své výtvory přímo na stránky Facebooku pod vybrané příspěvky a vyhrajte kolo Author nebo Nintendo! Více informací najdete na našem Facebooku.

 


30.4. 2014

Natočte video a vyhrajte kolo Author!

Video, které dnes natočíte na Čarodějnicich na Ladronce by se vám mohlo dost vyplatit! NATOČTE KRÁTKÝ FILM Z ČARODĚJNIC NA LADRONCE A VYHRAJTE KOLO AUTHOR!

Video z akce nesmí mít více jak 3 minuty.

Video musí zachycovat, jaké jsou Čarodějnice na Ladronce, jinak je téma libovolné.

Videa potom nahrávejte na facebookové stránky Čarodějnic na Ladronce přímo pod příspěvek, který k tomu v pátek vybídne.

Vyhrazujeme si však právo nevhodná videa smazat.

O výherci rozhodne veřejnost! Které video získá nejvíce "lajků", to vyhrává!

Soutěž bude probíhat od 1.5. do 31.5.29.4. 2014

Skvělá soutěž na Facebooku!

Na Čarodějnicích na Ladronce zítra pěkně foťte, ať nám ukážete, jak si je užíváte! Hned po nich totiž na našem Facebooku vyhlásíme soutěž o nejlepší fotku, která zachycuje vás, jak si akci užíváte! Čím vtipnější, tím lepší! A hodnotit bude veřejnost. Takže zítra foťáky s sebou!

Hrajeme o Nintendo 2DS white and red, batoh na laptop od Authoru a o vstupenky do Aquapalace pro děti i pro dospělé!


28.4. 2014

Přijeďte na kole, na místě bude hlídaná úschovna kol!

Rozhodně se nebojte dorazit na Čarodějnice na Ladronce na kole! K dispozici bude hlídaná úschovna kol, kde se o vaše kola, kolečka nebo koloběžky postarají profesionálové! Samozřejmě zdarma. 


25.4. 2014

Skvělá pražská indie kapela Royalball!

V 19:45 obsadí pódium objev pražské indie scény, kapela Royalball! Klukům to šlape pěkně, večer se o tom přesvědčíte!

23.4. 2014

Kašpárek v rohlíku na rozjede na valníku!

Nezaměnitelná česká hudební vtipná skupina Kašpárek v rohlíku to na Čarodějnicích rozjede už v 15:10! Ale na pódiu je nehledejte, dorazí totiž na svém valníku, ze kterého ani neslezou a budou hrát prostě na něm. Uvidíme, co vymyslí...


18.4. 2014

Soutěží máme plno!

Už jste se koukali na to, jaké vás letos čekají soutěže? Miss čarodějnice s hvězdnou porotou, čarodějnice na kolečkách, vyrob si svou čarodějnici, nově soutěž před akcí - vyrob si svou čarodějnici na školách pro žáky prvního stupně ZŠ, závod na odrážedlech, na koloběžkách, běžecké závody, skákání v pytli, hod na cíl a opravdu spousty a spousty dalších soutěží na jednotlivých stanovištích!

To by bylo, abyste něco nevyhráli! 16.4. 2014

T-music soutěží s Čarodějnicemi na Ladronce!
Vyhrajte kolo, foťák nebo setkání s Michalem Hrůzou!

Udělejte ze sebe skvělou čarodějnici, fotku nahrajte na web soutěže, získejte nejvíc hlasů a je to! Kolo Author, foťák Fujifilm nebo setkání s Michalem Hrůzou je pak doma! Více informací a celá soutěž se odehrává zde.1.4. 2014

Zbrusu nová soutěž pro žáky prvního stupně základních škol!

Utvořte minimálně tříčlenný tým a vyrobte společně čarodějnici, za kterou můžete vyhrát třeba Nintendo! Soutěž potrvá od 1.4. do 20.4., pak se ještě hlasuje na našem Facebooku. Všechny čarodějnice, které nám do soutěže pošlete, vyzdobí 30.4. prostor našich oslav. Ale jen ty nejhezčí společně upálíme na slavnostní hranici! Pouze pro žáky 1. stupně ZŠ. Tak do toho!

Kompletní pravidla a další informace najdete zde.


3.3. 2014


Přípravy na Čarodky 2014 jsou v plném proudu!

Vězte, že se neflákáme a pilně připravujeme devátý ročník Čarodějnic na Ladronce. Právě probíhá výběr kapel, aby si lahodily nejen vaše oči, ale i uši. Sestavujeme ten nejlepší program a také chystáme večer třeskuté barevné překvapení :-) Dorazte proto všichni v co největším počtu, u nás se nudit rozhodně nebudete!

 

6.5. 2013

Důležité informace pro výherce předplatného MF Dnes!

Pokud jste vyhráli předplatné deníku MF DNES v některé ze soutěží, je nutné toto předplatné aktivovat. Dostavte se proto s poukazem do sídla pořadatelské agentury MVP agency, s. r. o., Velvarská 51, 160 00  Praha 6, nebo pošlete poukaz na předplatné poštou na stejnou adresu. Na zadní stranu poukazu pak napište adresu, na kterou chcete předplatné aktivovat.

!!!Pokud předplatné takto neaktivujete do pátku 17.5., nebude možnost toto předplatné využít!!!  Pro bližší informace volejte 602 228 730.

 


2.5. 2013

Fotky z prvního kola Miss Čarodějnice k vyzvednutí!

Informace pro všechny čarodějky a čaroděje, kteří se účastnili soutěže Miss Čarodějnice! Nevyzvednuté fotky z prvního kola jsou připravené k vyzvednutí na recepci v přízemí úřadu MČ Praha 6 (přímo naproti vchodu) na adrese Čs. Armády 23, Praha 6. Fotky budou na místě 15 dní, tzn. do 17.5. Na Facebooku se také můžete podívat na malou ochutnávku fotek z akce!1.5. 2013


Máme to za sebou!

To byla zase jednou parádní akce! Na Čarodějnice na Ladronce 2013 vás přislo přes 16 000! Děkujeme za přízeň! Nám se to moc líbilo a doufáme, že i vy jste si celou akci užili. Už brzy čekejte nějaké fotky, abyste si letošní pálení čarodějnic mohli někdy připomenout. Zatím se podívejte na náš Facebook, kde jsou momentky z celého a dne a také video závěrečného ohňostroje!30.4. 2013

Co se tu právě děje?


Akce už za pár hodin začíná, my tu pilně stavíme a připravujeme! Podívejte se do programu, co tu na vás čeká.

   

29.4. 2013

Skutečně bude o co soutěžit!

Takže! O co všechno se zítra bude soutěžit? Fotoaparáty od Olympusu, poukázky na letenky od Letušky, Nintenda, poukázky na jazykové kurzy, hry, knížky, o koloběžku, kolo... Je toho zkrátka spoustu! Soutěží se v Miss Čarodějnice, Čarodějnice na kolečkách nebo ve výtvarné hře Vyrob si svou Čarodějnici! Možností je tedy také spoustu.

29.4. 2013

Informace pro maminky těch nejmenších dětí!

Letos poprvé bude na Čarodějnicích speciální servis pro maminky s těmi úplně nejmenšími dětmi! Pod touto značkou najdete přebalovací pult s vlhčenými ubrousky a také prostor, kde bude možné děti diskrétně nakojit.27.4. 2013

Skvělá soutěž o skvělé ceny!

Vážení, teď máte jedinečnou možnost soutěžit s Alíkem o moooc pěkné ceny! Za odpověď na jednoduchou otázku můžete vyhrát např. fotoaparát Olympus, koloběžku či odrážedlo od Yedoo nebo dokonce Nintendo 3DS! Soutěžit můžete zde.
26.4. 2013

Kdo bude letos v porotě Miss Čarodějnice?

Tadá! Velmi vzácnými hosty budou v letošní odborné porotě Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a Česká Miss Earth 2013 Monika Leová! Skvělá zpráva, že? Nejkrásnější slečny roku 2013 zvolí nejkrásnější Miss Čarodějnice!

     

25.4. 2013

Letos vůbec poprvé bude nad Ladronkou zářit čarokrásný ohňostroj!

Přesně ve 21:45 rozzáří oblohu nad Čarodějnicemi na Ladronce slavnostní ohňostroj! A nebude to jen tak nějaké obyčejné práskání, tohle bude pořádné představení!
 
Také proto se zamyslete nad tím, zda s sebou letos vůbec brát své pejsky, protože ti, jak víme, ohňostrojům zrovna moc neholdují. Minimálně nezapomínejte na vodítka!!!

        


24.4. 2013

Další hudební peckou na pálení čarodějnic bude kapela 100Stupňů Celsia!

Hned po koncertu Jaroslava Uhlíře začne na pódiu zvučit známá kapela 100Stupňů Celsia! Na letošních čarodějnicích bude letos pořádně horko! Tady si můžete o kapele něco přečíst a navíc se podívat na jejich nový klip!

        


23.4. 2013

Jaroslav Uhlíř s kapelou bude koncertovat na našich Čarodějnicích!

Na vědomost se dává, že na letošních Čarodějnicích na Ladronce bude hrát a zpívat oblíbený zpěvák, klavírista a skladatel Jaroslav Uhlíř s kapelou! Kdo by jeho texty neznal? Procvičte si hlasivky, texty si pořádně zopakujte, bude se zpívat! Jednu z jeho známých písní najdete tady.

               

21.4. 2013

Jaké bude letos divadlo?

Ani letos na vás nezapomínáme s oblíbeným divadelním představením! Už v 15 hodin se předvede soubor Buchty a loutky a zahraje vám loutkové představení Neposlušná kůzlátka. A u představení Buchet a loutek se pokaždé baví nejen děti! Více informací o programu hledejte zde.

                                                   

16.4. 2013

Už známe časový harmonogram akce!

Podívejte se na ČAROHARMONOGRAM! Už se nám to krásně rýsuje. Kdy bude jaký koncert, kdy začíná která soutěž nebo kdy se můžete podívat na divadelní představení! Zkrátka se na něj podívejte, abyste věděli, co vás kdy čeká!

                                                            

 9.4. 2013

Záštitu nad Čarodějnicemi na Ladronce převzal primátor Hl. m. Prahy!

Až dorazíte na letošní Čarodějnice, tak vězte, že je to akce požehnaná a hlavně podporovaná nikým jiným, než primátorem hl.m. Prahy, Doc. MUDr. Bohuslavem Svobodou, CSc. A to je zárukou toho, že bude celá akce opravdu parádní! Děkujeme!

                                                     

2.4. 2013

Na Čarodějnice bude prostě hezky a basta!

Patrně jste si všimli, že Velikonoce nebyly zrovna úplně jarní záležitostí. Vzhledem k tomu, že mají také tak nějak vítat jaro... no, nebylo zkrátka moc co vítat. O to větší zodpovědnost padá na Čarodějnice na Ladronce! My to jaro prostě přivítáme, děj se co děj! Každý rok bylo krásně, skoro až vedro. A my se právě rozhodli, že to tak bude i letos. A basta!


                      

11.3. 2013  

Už pro vás připravujeme program!

Čarodějnice na Ladronce 2013 se nezadržitelně blíží, což je samozřejmě dobře! I když se nás zima drží celkem udatně, my už tu žijeme jarem a vesele připravujeme letošní pálení čarodějnic. Těšit se opět můžete na spoustu soutěží, her, aktivit, dílen, řemesel, ale i na divadlo, koncerty nebo na světelnou show. Chybět nebude ani tradiční opékání špekáčků. Takže se těšte! Osmý ročník Čarodějnic na Ladronce přichází!