Aktuality

Video z letošních ČARODĚJNIC NA LADRONCE

Připoměňte si skvělou atmosféru letošních ČARODĚJNIC NA LADRONCE a zavzpomínejte na nejsilnější momenty letošního ročníku na oficiálním aftermovie ZDE . Těšíme se na viděnou s vámi příští rok!

První fotky z Letošních Čarodějnic na Ladronce

Máme pro vás první várku fotek z letošního ročníku Čarodějnic na Ladronce. Připoměňte si skvělou atmosféru akce ve fotogalerii ZDE.

Harmonogram

Kdy proběhne soutěž nebo koncert, na který se těšíte? Podívejte se do kompletního harmonogramu Čarodějnic na Ladronce 2017.

Mapka letošních Čarodějnic na Ladronce

I letos jsme pro vás na Čarodějnice na Ladronce 2017 připravili celou řadu aktivit, koncertů, workshopů, soutěží a pestrou nabídku občerstvení. Mrkněte do mapky ve Fotografiích, kde se nachází to, co vás zajímá.

Svezte se na Ladronce na ekole

Mezi nejrůznějšími sportovními aktivitami na letošních Čarodějnicích na Ladronce rozhodně nesmíte minout stánek společnosti EKOLO.CZ, největšího specialistu na ekola. V jejich nabídce najdete např. skládací ekola, horská, cestovní i modely vhodné pro městský provoz. Přijďte si vyzkoušet, jak se jezdí na kolech budoucnosti.  

Oživte svůj šatník  od Boardstar přímo na Ladronce

Dopřejte svému šatnímu jarní dávku značkového oblečení z jednoho z největších eshopů BoardStar.cz. Stánek najdete v areálu letošních Čarodějnice na Ladronce 2017 a vybrat si zde můžete trička, mikiny, doplňky i hardware pro skateboard a snowboard. 

 

Nejlepší studentská kapela zahraje na Ladronce

Před tisícovým publikem letošních Čarodějnic na Ladronce vystoupí skupina MR. STRANGER, která vyhrála loňskou soutěž studentských kapel na LADRONKAFESTU. V nejbližších dnech bude spuštěn letošní ročník soutěže, kam budete moci přihlásit svou studentskou kapelu.

 

Dětský čin roku

Pomáhat druhým a dělat dobré skutky, tím žije charitativní projekt Dětský čin roku. Na Čarodějnice na Ladronce se budete moci seznámit s příběhy statečných dětí, které zachránily někomu život, významně pomohli seniorům nebo vykonaly jiný dobrý skutek, který si zaslouží náš obdiv. Pokud víte o nějakém dětském hrdinovi ze svého okolí, přihlaste jeho příběh do letošního ročníku na stánku projektu nebo na stránkách www.detskycinroku.cz.

 

Čarodějnické focení

Rádi byste měli z Čarodějnice na Ladronce 2017 něco na památku? Nechte se vyfotit ve fotokoutku partnera letošních čarodějnic, dodavatele profesionální fotografické techniky a příslušenství, Centrum FotoŠkoda. Záleží už jen na vaší fantazii, zda to budou fotografie čarodějnicky bláznivé nebo strašidelné.

 

Jaroslav Uhlíř vás zve na Ladronku

Už se jen párkrát vyspíme a bude tu největší pálení čarodějnic ve střední Evropě. Letošní hlavní hudební host Čarodějnice na Ladronce 2017 Jaroslav Uhlíř se už na vás moc těší a posílá krátkou video pozvánku. https://youtu.be/xwoNwKXF-Bo

Přijďte na Ladronku a podpořte seniory Domova Sue Ryder

Jste mladí, ale myslíte někdy na stáří? Senioři se potýkají s celou řadou zdravotních komplikací, omezenou pohyblivostí a jsou v mnoha situacích odkázáni na pomoc druhých. Buďme k nim ohleduplní, protože to jednou čeká i na nás, zatím mladé. Čarodějnice na Ladronce 2017 podporují Domov Sue Ryder, neziskovou organizaci, která pomáhá seniorům se zachováním jejich důstojného života. Návštěvníci Čarodějnice na Ladronce 2017 si budou moci vyzkoušet, jaké to je být seniorem, např. oblékat polštář při snížené hybnosti rukou, a seznámí se s aktivitami Domov Sue Ryder. Všichni budou mít příležitost přispět do sbírky na obnovu polohovatelných postelí pro klienty domova, více informací najdete zde: www.garazsueryder.cz.

Dětský program na Ladronce

Stát se rugbyovým hráčem nebo DJem? Čarodějnice na Ladronce splní sen snad každému dítěti.  Letošní oslavy pálení čarodějnic na Ladronce chystají bohatý program pro děti a mládež. Během jediného odpoledne mohou zkusit desítku nejrůznějších sportovních aktivit, pobaví je divadelní představení Divadla Kaká, Improdivadla či koncerty. Zde si mohou spolu s Jaroslavem Uhlířem zazpívat řadu známých pohádkových písní, užijí si vystoupení tria Yellow Sisters či bubenickou show Tam Tam Batucada. Nejlepší čarodějnický kostým získá ocenění v soutěži Čarodějnice a čaroděj roku a malí „čarodějové“ mohou zkusit štěstí i dalších soutěžních kláních.

Máte rádi moderní elektronickou hudbu?

Máte rádi moderní elektronickou hudbu a obdivujete DJe? Na ČARODĚJNICÍCH NA LADRONCE budete mít unikátní příležitost vyzkoušet si, jaké to je být jedním z nich! Ve stanu MUSARTEDO DJ SCHOOL se můžete zúčastnit workshopu vedeného profesionálními hudebníky. Musartedo - je první hudební škola ve střední Evropě, která se zabývá výukou tvorby hudby pomocí počítačů a dalších elektronických zařízení. Jejich vzdělávací programy probíhají ve studijních oborech jako jsou elektronická hudební tvorba, sound design, filmová hudba, mixing & mastering, DJing, songwriting a home recording. Více informací o projektu najdete na webu www.musartedo.com

 

Pivní novinka na Čarodějnicích

Krušovice jsou letošním pivním partnerem Čarodějnic na Ladronce a rozhodli se, že první, kdo ochutná nový za studena chmelený ležák Krušovic na venkovní akci, budou právě návštěvníci Čarodějnic na Ladronce. Přijďte ochutnat tuto novinku od Krušovic. Více informací zde: https://www.trnd.com/cz/landing-pages/lezak-za-studena-chmeleny?pk_campaign=krusovice-facebook&pk_kwd=krusovice-facebook

.

Yellow Sisters na Ladronce

Na hlavní scéně ČARODĚJNIC NA LADRONCE zazpívají Yellow Sisters, které si pro dětské návštěvníky připravily interaktivní vystoupení s vtipnými písničkami ze své nové desky Zvěřinec. https://youtu.be/F-ZVMKCBcZg.

 

Soutěž Čaroděj a Čarodějnice roku se blíží

Kdo letos získá titul Čaroděj a čarodějnice roku? Šanci zvítězit má každý, takže chystejte svůj čarodějnický kostým a pilujte létání na koštěti.

 

Projekt Barvám neutečeš na ČARODĚJNICÍCH NA LADRONCE

Projekt Barvám Neutečeš je barevný běh na 5 km. Každý kilometr účastník proběhne jinou barevnou zónou.  Nejedná se o rychlostní závod, ale jde především o zábavu. Proběhne na jaře 2017 v řadě měst ČR včetně Prahy, ale již na Čarodějnicích na Ladronce se s tímto projektem můžete setkat a zapojit se do soutěže o zajímavé ceny. Pro více informací navštivte webové stránky www.barvamneuteces.cz.

Povzbuďte se lahodnou kávou od baristů Costa Coffee

Na letošních Čarodějnicích na Ladronce si můžete pochutnat na kvalitní kávě od Costa Coffee. Tento celosvětově druhý největší kavárenský řetězec si zakládá na ruční přípravě dokonalé kávy z rukou profesionálně školených baristů. Pro přípravu volí čerstvě mletou kávovou směs Mocha Italia, kterou praží pomalým procesem, jež zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Aliance. Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně a aktuálně má více jak 3 300 kaváren v 31 zemích.

Přijďte na oběd na LADRONKA PIKNIK FOOD FESTIVAL

Začněte letošní pálení čarodějnic už v poledne dobrým obědem. Srbskou pljeskavici, ruské pelmeně, bruselské vafle, mexické tortilly, gruzínské speciality, ale také poctivou českou kuchyni můžete ochutnat na letošním LADRONKA PIKNIK FOOD FESTIVALU. Druhý ročník této akce nabídne více než 25 gurmánských koutků s občerstvením, zaměří se na pokrmy z kvalitních surovin, netradiční jídla a pochoutky mezinárodní gastronomie. Gastronomický „výlet“ si můžete udělat v neděli 30. dubna v parku Ladronka v Praze 6 od 12 hodin a je součástí největšího „pálení čarodějnic“.

Čarodějnice na Ladronce letos s Jaroslavem Uhlířem

Tradiční největší oslava pálení čarodějnic ve střední Evropě se uskuteční v neděli 30. dubna 2017 v pražském parku Ladronka. Akce startuje již ve 12 hodin přehlídkou gurmánských pochoutek Ladronka Piknik FOOD Festival. Program pokračuje hudebními a tanečními vystoupeními, soutěží o titul Čaroděje a Čarodějky roku či workshopy určenými pro všechny věkové skupiny. Návštěvníci se mohou těšit na koncert Jaroslava Uhlíře a skupin Yellow Sisters a Tam Tam Batucada. Pořadatel akce, Městská část Praha 6, ponechává vstup na akci a všechny aktivity bezplatný.

Spustili jsme pro vás nový web

Pro naše návštěvníky jsme připravili nový web. Najdete zde aktuální informace o naší akci ČARODĚJNICE NA LADRONCE, novinky o programu a řadu dalších zajímavostí.

Mediální partneři