Aktuality

Video z letošních čarodějnic na ladronce

Skvělá zábava, divadla, tvořivé dílničky pro děti, koncerty, dobré jídlo...prostě akce se vším všudy, takové byly ČARODĚJNICE NA LADRONCE 2018. To nejlepší z letošního ročníku jsme pro vás sestříhali do videa

Ohlédnutí za ročníkem 2018

Připomeňte si skvělou atmosféru letošního ročníku ČARODĚJNICE NA LADRONCE 2018 ve Fotogalerii. Děkujeme vám všem!

Co dělat, když se vám ztratí malý čaroděj?

Na infostáncích budou zdarma k dispozici tzv. ztracenky, jedná se náramky, na které můžete napsat své telefonní číslo a dát je dítku na ručku. V případě postrádání malého čaroděje, obraťte se na infostánek, my vám ho zviditelníme skrz hlavní pódium.

Program letošních Čarodějnic na Ladronce

Chcete vědět kdy bude hrát vaše oblíbená kapela, divadlo nebo kdy proběhne kouzelnická show? Vše najdete v PROGRAMU. Mapku areálu s rozmístěním všech pódií pak níže.

Stylové doplňky pro každého čarodějného domácího mazlíčka

Hledáte něco stylového pro svého čarodějného domácího mazlíčka? Dopřejte mu luxusní ručně šitý obojek, měkkoučký pelíšek či jiný pěkný doplněk od rodinné firmy Hunter. Jejich stánek v podobě retro "brouka" jistě na letošních Čarodějnicích na Ladronce nepřehlédnete, na místě si můžete nechat i vygravírovat známku na obojek. Pokud dorazíte na akci i se svým čtyřnohým mazlíčkem, ve stánku Hunter se může občerstvit. Navíc ho můžete přihlásit do soutěže o Čarodějnického mazlíčka roku a vyhrát tak balíček produktů této značky. Pravidla soutěže zjistíte ZDE

Čarodějnická pozvánka skupiny Klokain

Večerní koncert na letošních Čarodějnicích na Ladronce bude patřit pražské pop-rockové skupině Klokain. Mrkněte, jaký pozdrav posílají všem čarodějům a jiným čarovným bytostem, které se chystají na pondělní čarodějnický slet!

Čarodějnické hodování

Odvar z babského ucha? Ten nemáme, zato vám můžeme nabídnout tradiční pokrmy i pochoutky z exotických kuchyní. Co třeba zkusit thajské pokrmy, klasické pelmeně, gruzínské a peruánské speciality, domácí burgery, holandské hranolky a další dobroty. Sladkou tečkou může mít italská zmrzlina, čerstvé ovoce v belgické čokoládě či Valašské frgále. I tu největší čarodějnickou žízeň uhasí pivo Krušovice, moravská vína či nealkoholické domácí limonády. 

Máte doma čarodějnou rodinku? Můžete vyhrát Honor

Oblékněte čarodějnické klobouky, hábity a přileťte se zúčastnit soutěže ČARODĚJNÁ RODINKA. Pro vítěze je připravená atraktivní cena - smartphone Honor 6A. 

Čarodějnice na Novinky.cz

Pozvánku na letošní ČARODĚJNICE NA LADRONCE vydal také zpravodajský portál NOVINKY.CZ.

Namalujte si čarodějnici v tvořivé dětské dílně

Malí čarodějové, baví vás něco vyrábět, malovat…prostě tvořit? Přijďte do stánku Art Ateliéru Čadovi, který pro vás přichystal tvořivou dětskou dílnu. Zde si děti budou moci pomalovat keramické placičky s motivem čarodějnice nebo si nechat něco čarodějného namalovat na obličej. Ateliér Čadovi se účastní Čaroděnic na Ladronce pravidelně již několikátým rokem. Jsou rodinnou keramickou dílnou 30letou praxí v oboru užitkové, dekorativní a umělecké tvorby.

Pozvánka na Čarodějnice v deníku Metro

O naší akci jste se mohli dočíst v deníku Metru, které vyšlo ve středu 25. 4. Celý článek najdete zde.

Rozjeďte to s rockovými Beat Sisters

Na hlavním pódiu vás svou čarodějnou rockovou muzikou dostanou do varu BEAT SISTERS. Jedná se o vítěze soutěže mladých studentských kapel z festivalu Ladronkafest 2017. A jak se těší na svoje vystoupení na letošních Čarodějnicích na Ladronce? Podívejte se ZDE.

Vyčaruj největší megabublinu

Že je foukání bublin hračka? A umíš vyfouknout ooopraaavduuu veeeeeelkou bublinu? Přijď se naučit foukat ty největší duhové bubliny do stánku MEGABUBLINA a nebo se přijď pochlubit, co s obřím bublifukem umíš.  Megabublina je opravdu inteligentní zábava pro malé i velké čaroděje. 

Pozdrav od Anděla Davida Stypky

Letošní ročník Čarodějnic na Ladronce vypukne již brzy. Poslechněte si pozvánku pro všechny čaroděje od Anděla Davida Stypky. A pozor, ještě jedna pozvánka, ale uhodnete, od koho?

Vybrali jste novou soutěž: Nejlepší čarodějnický klobouk

Poslední novou kouzelnickou soutěží pro rok 2018 je soutěž o NEJLEPŠÍ ČARODĚJNICKÝ KLOBOUK! Vybrali jste si ji vy, naši milí čarodějové, v hlasování na Facebooku. O výhru se postaral nejznámější český výrobce nejen čaroklobouků - Tonak a.s.

Také čarodějové mohou sportovat, třeba s Freestyle Kolbenka

I čarodějové musí dbát na svou fyzičku a někdy se pořádně protáhnout. Postará se o to unikátní sportoviště FREESTYLE KOLBENKA, které letos na Ladronku přinese několik sportovních zajímavostí. U jejich stánku najdete např. indoboard - desku na válci pro trénovaní balancu a posílení celého těla, velký zájem bude jistě také o přesnosný lyžařský simulátor pro trénování správného carvingového oblouku a zaskákat si můžete na trampolíně o průměru 4,3 metru. Přítomný trenér vše vysvětlí a naučí vás, jak správně sportovat.

 

Vstupte do světa magie s kouzelníkem Martinem Kellmanem

O kouzelnou show se postará naše oblíbená čarodějná celebrita působící po celé říši, a nebude to nikdo jiný než kouzelník MARTIN KELLMAN! Nenechte si ujít jeho show, a co je ještě kouzelnější?! Kouzlit bude hned dvakrát! Kdybyste jedna kouzla nestihli, můžete stihnout ta další a třeba se od něj nějaké to kouzlo přiučíte. Přečtěte si jeho rozhovor pro IDNES.CZ.

Chcete soutěžit o nejlepší čarodějnický kloubouk, koště či nos?

Byly, nebyly soutěže a letos budou další. Jaké nové soutěžní kategorie pro vás pro letošní ročník chystáme, zjistíte v SOUTĚŽÍCH. Jednu z nich si můžete vybrat sami v rámci našeho čarodějného hlasování na Facebooku. Chcete soutěžit o nejlepší čarodějnický klobouk, čarodějnické koště nebo nos? Nebojte se kliknout vaší čarodějnou hůlkou.

Na Čarodějnicích si zasoutěží celá rodina, i pes

Baví vás nevšední soutěže? Pro letošní ročník Čarodějnic na Ladronce 2018 máme pro vás neobyčejná, doslova kouzelná soutěžní klání! Tradiční a vyhledávanou součástí programu Čarodějnic na Ladronce jsou soutěže nejlepších kostýmovaných návštěvníků. Letos k nim přibudou ještě další nové soutěžní kategorie: Čarodějná rodinka roku, Čarodějný mazlíček roku a samozřejmě i další. Tak už se chystejte! 

Mezi čarodějnice letos přiletí Anděl

Nejen čarodějové a čarodějnice si to 30. 4. 2018 zaletí na Ladronku - míří sem také Anděl! Čerstvý držitel hudební ceny Anděl za rok 2017, David Stypka, na letošním ročníku Čarodějnice na Ladronce 2018 vystoupí se svou kapelou Bandjeez. 

Projekt Barvám neutečeš na ČARODĚJNICÍCH NA LADRONCE

Projekt Barvám Neutečeš je barevný běh na 5 km. Každý kilometr účastník proběhne jinou barevnou zónou.  Nejedná se o rychlostní závod, ale jde především o zábavu. Proběhne na jaře 2017 v řadě měst ČR včetně Prahy, ale již na Čarodějnicích na Ladronce se s tímto projektem můžete setkat a zapojit se do soutěže o zajímavé ceny. Pro více informací navštivte webové stránky www.barvamneuteces.cz.

Dětský čin roku

Pomáhat druhým a dělat dobré skutky, tím žije charitativní projekt Dětský čin roku. Na Čarodějnice na Ladronce se budete moci seznámit s příběhy statečných dětí, které zachránily někomu život, významně pomohli seniorům nebo vykonaly jiný dobrý skutek, který si zaslouží náš obdiv. Pokud víte o nějakém dětském hrdinovi ze svého okolí, přihlaste jeho příběh do letošního ročníku na stánku projektu nebo na stránkách www.detskycinroku.cz.

 

LETOŠNÍ ČARODĚJNICE BUDOU POHÁDKOVÉ A PLNÉ KOUZEL

Také letos se poslední dubnový den promění park Ladronka na jeden den  v kouzelnou a pohádkovou říši.

Video z loňských ČARODĚJNIC NA LADRONCE

Připoměňte si skvělou atmosféru loňských ČARODĚJNIC NA LADRONCE a zavzpomínejte na nejsilnější momenty ročníku 2017 na oficiálním aftermovie ZDE

První fotky z loňských Čarodějnic na Ladronce

Máme pro vás první várku fotek z loňského ročníku Čarodějnic na Ladronce. Připoměňte si skvělou atmosféru akce ve fotogalerii ZDE.

Svezte se na Ladronce na ekole

Mezi nejrůznější sportovní aktivity na Čarodějnicích na Ladronce 2017 patřil stánek společnosti EKOLO.CZ, největšího specialistu na ekola. V jejich nabídce najdete např. skládací ekola, horská, cestovní i modely vhodné pro městský provoz. Přijďte si vyzkoušet, jak se jezdí na kolech budoucnosti.  

Oživte svůj šatník  od Boardstar přímo na Ladronce

Dopřejte svému šatnímu jarní dávku značkového oblečení z jednoho z největších eshopů BoardStar.cz. Stánek najdete v areálu letošních Čarodějnice na Ladronce 2017 a vybrat si zde můžete trička, mikiny, doplňky i hardware pro skateboard a snowboard. 

 

Přijďte na Ladronku a podpořte seniory Domova Sue Ryder

Jste mladí, ale myslíte někdy na stáří? Senioři se potýkají s celou řadou zdravotních komplikací, omezenou pohyblivostí a jsou v mnoha situacích odkázáni na pomoc druhých. Buďme k nim ohleduplní, protože to jednou čeká i na nás, zatím mladé. Čarodějnice na Ladronce 2017 podporují Domov Sue Ryder, neziskovou organizaci, která pomáhá seniorům se zachováním jejich důstojného života. Návštěvníci Čarodějnice na Ladronce 2017 si budou moci vyzkoušet, jaké to je být seniorem, např. oblékat polštář při snížené hybnosti rukou, a seznámí se s aktivitami Domov Sue Ryder. Všichni budou mít příležitost přispět do sbírky na obnovu polohovatelných postelí pro klienty domova, více informací najdete zde: www.garazsueryder.cz.

Dětský program na Ladronce

Stát se rugbyovým hráčem nebo DJem? Čarodějnice na Ladronce splní sen snad každému dítěti.  Letošní oslavy pálení čarodějnic na Ladronce chystají bohatý program pro děti a mládež. Během jediného odpoledne mohou zkusit desítku nejrůznějších sportovních aktivit, pobaví je divadelní představení Divadla Kaká, Improdivadla či koncerty. Zde si mohou spolu s Jaroslavem Uhlířem zazpívat řadu známých pohádkových písní, užijí si vystoupení tria Yellow Sisters či bubenickou show Tam Tam Batucada. Nejlepší čarodějnický kostým získá ocenění v soutěži Čarodějnice a čaroděj roku a malí „čarodějové“ mohou zkusit štěstí i dalších soutěžních kláních.

Máte rádi moderní elektronickou hudbu?

Máte rádi moderní elektronickou hudbu a obdivujete DJe? Na ČARODĚJNICÍCH NA LADRONCE budete mít unikátní příležitost vyzkoušet si, jaké to je být jedním z nich! Ve stanu MUSARTEDO DJ SCHOOL se můžete zúčastnit workshopu vedeného profesionálními hudebníky. Musartedo - je první hudební škola ve střední Evropě, která se zabývá výukou tvorby hudby pomocí počítačů a dalších elektronických zařízení. Jejich vzdělávací programy probíhají ve studijních oborech jako jsou elektronická hudební tvorba, sound design, filmová hudba, mixing & mastering, DJing, songwriting a home recording. Více informací o projektu najdete na webu www.musartedo.com

 

Soutěž Čaroděj a Čarodějnice roku se blíží

Kdo letos získá titul Čaroděj a čarodějnice roku? Šanci zvítězit má každý, takže chystejte svůj čarodějnický kostým a pilujte létání na koštěti.

 

Povzbuďte se lahodnou kávou od baristů Costa Coffee

Na letošních Čarodějnicích na Ladronce si můžete pochutnat na kvalitní kávě od Costa Coffee. Tento celosvětově druhý největší kavárenský řetězec si zakládá na ruční přípravě dokonalé kávy z rukou profesionálně školených baristů. Pro přípravu volí čerstvě mletou kávovou směs Mocha Italia, kterou praží pomalým procesem, jež zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Aliance. Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně a aktuálně má více jak 3 300 kaváren v 31 zemích.

Mediální partneři